01.11.2021

За підтримки мережі ТЦ «Аракс» презентовано книгу INTERIOR DESIGN in Ukraine

За підтримки мережі ТЦ «Аракс» презентовано книгу INTERIOR DESIGN in Ukraine

Минулого тижня арсенал професійних дизайнерів поповнився новою книгою INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2. Інтер'єрні рішення в житлових приміщеннях. Мережа ТЦ «Аракс» з гордістю підтримала унікальний проект, оскільки вже багато років втілює в життя мрії про ідеальний будинок, починаючи від вибору дизайнера та потрібних послуг до завершальних штрихів декору для створення максимального затишку в житлі.

На заході у Creative State of Arsenal провідні українські дизайнери з цікавістю вивчали першу повноцінну книгу про стилі у сучасних будинках.

Загалом на сторінках видання освітлено 60 найяскравіших та професійних інтер'єрів, створених дизайнерами та архітекторами протягом останніх п'яти років. 

За словами керуючого директора групи компаній «Аракс Груп» Андрія Іоанно, ця книга – квінтесенція творчості, візуальної краси, роботи та натхнення художників, дизайнерів, архітекторів та самого автора книги – Люсії Бондар. 

«В останні роки стрімко почав формуватись новий стиль житла українців. І нова книга покликана допомогти працювати та самовиражатися українським талановитим дизайнерам. Звичайно, мережа «Аракс» не змогла залишитись осторонь і виступила партнером, оскільки вже багато років наші меблеві центри є улюбленим місцем для всіх киян та дизайнерів. 
Також ми створили маркет-плейс araks.ua, де можна знайти все необхідне: від вибору дизайнера та потрібних послуг до завершальних штрихів декору під час створення максимального затишку у житлі».

11

0

106

Поділитися:

354

Рекомендуємо також

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком❤️

31.12.2022

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком❤️

Вітаємо зі світлим святом – католицьким Різдвом

24.12.2022

Вітаємо зі світлим святом – католицьким Різдвом

Резеденція Санта Клауса

23.12.2022

Резеденція Санта Клауса