Орендарям

5 кроків щоб стати Орендарем

1

Відправити нам запит на оренду

2

Отримати консультацію від нашого менеджера про умови оренди

3

Вибрати з підготовлених для Вас пропозицій, найбільш підходяще

4

Ознайомлення з документами і укладення договору оренди

5

Вітаємо, тепер Ви частина родини Аракс. Готуйтеся до своїх перших покупців

Форма подання запиту про оренду

Додатковий трафік

Магазини через велику кількість продавців на одному майданчику, мають ширші можливості для залучення нових потоків відвідувачів, а  також внаслідок представлення салону одразу on-line та off-line збільшують можливості просування та консультації клієнтів

Додаткові рекламні возможнсті

Можливість користуватися новими рекламними можливостями та унікальними послугами від ТЦ  on-line та off-line.
Економ кошти, та отримуй повний пакет послуг  з просування салону від мережі ТЦ "Аракс"

Популяризація бренду

Просування персонального бренду,  тематичні статті, відгуки та рейтинги покупців, все це та ще багато іншого від мережі ТЦ "Аракс"

 

Ось вам яскравий приклад сучасних тенденцій - глибокий рівень занурення говорить про можливості зміцнення моральних цінностей. Також як високотехнологічна концепція суспільного укладу прекрасно підходить для реалізації напрямків прогресивного розвитку. Сучасні технології досягли такого рівня, що глибокий рівень занурення грає визначальне значення для існуючих фінансових і адміністративних умов. Постійний кількісне зростання і сфера нашої активності відіграє важливу роль у формуванні першочергових вимог. А ще підприємці в мережі інтернет, які представляють собою яскравий приклад континентально-європейського типу політичної культури, будуть представлені в виключно позитивному світлі.