29.03.2023

Якісна підлога – пів шляху до комфорту

Якісна підлога – пів шляху до комфорту

Відгадаймо просту дитячу загадку – що у будь-якому будинку постійно використовується всіма членами сім'ї? Готові побитись об заклад, мало хто зможе відразу правильно відповісти на неї. Адже ми рідко дивимося під ноги й замислюємося про важливість підлоги, чи не так? Але це лише доти, доки не зіткнемося з будівництвом нового житла чи не почнемо робити ремонт.

Отже, якщо ви зважилися на вдосконалення або оновлення вашого будинку, починати необхідно саме з підлоги. Та коли ви приїдете в торговий центр, то побачите велику різноманітність не тільки стилів та дизайнів матеріалів для підлоги від різних брендів підлогових покриттів, а і як таких видів підлог, найпоширенішими серед яких є паркетна дошка та ламінат. То що ж вибрати?

Спочатку розберімось з азами. Необхідно знати, що паркетна дошка виготовлена з кількох шарів масивної деревини або фанерних переважно органічних матеріалів.


У той час як підлога, ламінована підлога, не є органічною, оскільки отримується в результаті склеювання різних композиційних матеріалів і меламінової смоли при високих температурах й тиску.

Що обрати?

Розібравшись з технологією виготовлення, все ж таки не поспішайте робити вибір, грунтуючись лише на міркуваннях натуральності. Навіть якщо паркетна дошка для багатьох викликає асоціацію з дитинством і дає відчуття близькості до природи. Ваш вибір матеріалу для підлоги повинен базуватися на параметрах експлуатації, які існують в цей час у вашому будинку.

Наприклад, як не крути, але паркетну дошку в порівнянні з ламінатом значно легше подряпати, вона вередлива і менш довговічна. Отже, якщо у вас є собака або інші домашні вихованці, паркетна дошка швидко прийде в непридатність, тому що на ній залишаються сліди від пазурів. У той час як на якісному ламінаті навіть найбільший собака не здатний залишити подряпини. Крім цього, якщо ви живете у приватному будинку, де спостерігаються коливання вологи в приміщеннях на перших поверхах, ламінат значно краще підійде під ваші потреби, оскільки він менше боїться коливань вологості.

Крім того, що стосується суто естетичних характеристик, то сучасний ламінат – це просто знахідка для дизайнерів навіть із найбільшою фантазією. Адже спочатку він розроблявся з метою імітувати паркет, але при цьому має найкращі колірні та технічні характеристики в порівнянні з дерев'яними покриттями для підлоги.

Попри всі переваги ламінату, паркетна дошка найчастіше коштує дорожче за її сучасного побратима. Хоча, не дивлячись на все перераховане, варто визнати, що для багатьох покупців паркетна дошка асоціюється з натуральним продуктом, що має справжній малюнок дерева і дає неймовірні відчуття натуральної деревини.

Вибір за вами

Тепер, збираючись у ТЦ, знаючи всі за та проти вибору між паркетною дошкою та ламінатом, ви зможете більш предметно підійти до вибору покриття для підлоги для вашого будинку. Що краще - паркетна дошка або ламінат, що найкраще гарантує міцність та надійність нового покриття? - вирішувати звичайно ж вам. Але якщо ще залишилося багато питань, найкраще знайти досвідчених консультантів, які допоможуть зробити ідеальний вибір. Сьогодні на ринку у київських торгових центрах пропонується великий вибір підлогових покриттів різних виробників. Наприклад, у торгових центрах меблів та інтер'єру «Аракс» – на Кільцевій дорозі та Дніпровському шосе у Києві. Адже саме тут представлені найкращі магазини підлогового покриття від провідних світових виробників на будь-який смак та гаманець. Тут можна купити все для створення ідеальної підлоги з гарантією якості та довговічності. Широкий асортимент, прийнятні ціни на всі види покриття дозволяють кожному відвідувачу придбати все необхідне для облаштування їх будинку або квартири А на сайті Araks.ua онлайн можна знайти масу порад та різних акцій, що додатково допоможе заощадити сімейний бюджет. Крім цього, на сайті можна знайти каталог дизайнерів, які можуть проконсультувати та допомогти знайти найбільш підходящі рішення, виходячи з ваших запитів та потреб, а також надихнутися ідеями вже реалізованих проєктів

23

0

185

Поділитися:

594

Рекомендуємо також

Вітальня 2024: Сучасні тренди та історична спадщина

14.05.2024

Вітальня 2024: Сучасні тренди та історична спадщина

Як вибрати ідеальне ліжко: Повний посібник

03.05.2024

Як вибрати ідеальне ліжко: Повний посібник

Великодній графік роботи ТЦ «Аракс»

29.04.2024

Великодній графік роботи ТЦ «Аракс»

Що краще - паркетна дошка або ламінат, що найкраще гарантує міцність та надійність нового покриття? - вирішувати звичайно ж вам. Але якщо ще залишилося багато питань, найкраще знайти досвідчених консультантів, які допоможуть зробити ідеальний вибір. Сьогодні на ринку у київських торгових центрах пропонується великий вибір підлогових покриттів різних виробників. Наприклад, у торгових центрах меблів та інтер'єру «Аракс» – на Кільцевій дорозі та Дніпровському шосе у Києві. Адже саме тут представлені найкращі магазини підлогового покриття від провідних світових виробників на будь-який смак та гаманець.