Меблевий ТЦ "Аракс" - участник меблевого форуму KIFF

18.03.2013

Меблевий ТЦ "Аракс" - участник меблевого форуму KIFF

23

0

187

Поділитися:

377

Привітання учасників "Львівського десанту" Ігорем Парубскім і Андрієм Іоанно (фото: "Будинок і Інтер'єр")

Меблевий ТЦ "Аракс" взяв участь в Київському міжнародному меблевому форумі KIFF - міжнародній виставці меблів і предметів інтер'єру. Гостем події також став канал "1 + 1".

Нові колекції від світових брендів були представлені у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза з 13 по 16 березня 2013 року. Там же пройшли церемонії вручення престижної міжнародної інтер'єрної премії "Interium" і найпрестижнішої нагороди меблевої галузі "Кращі меблі України".

Одною з найприємніших подій форуму стала насичена програма лекцій від провідних українських та італійських дизайнерів.

Так, 13 березня пройшов захід - "Львівський десант" - три майстер-класу провідних дизайнерів і архітекторів західної культурної столиці: Юліана Чаплинського, Павла Гудімова та Віталія Кириліва.

Директор ТЦ "Аракс" Андрій Іоанно і директор журналу "Дом и интерьер" Ігор Парубскій виступили на заході з вітальною промовою.

Про цілі та завдання KIFF - в інтерв'ю з Андрієм Іоанно, Павла Гудімова, Юліаном Чаплинським і організатором форуму Віктором Пашинським для телепередачі "Ремонт плюс".
 

https://www.dailymotion.com/video/xy9hvf

 

 

Рекомендуємо також

20.06.2024

Вдячність у знижках для наших захисників: створюйте затишок та комфорт у торговому центрі "Аракс" заощаджуючи

28.05.2024

Як вибрати ідеальні меблі для вітальні і не допустити помилок: поради щодо створення стильного та функціонального інтер'єру

14.05.2024

Вітальня 2024: Сучасні тренди та історична спадщина