10.09.2022

ПАМ’ЯТКА щодо дій відвідувачів ТЦ «АРАКС»  при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»

ПАМ’ЯТКА щодо дій відвідувачів ТЦ «АРАКС»  при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»

1.  Відвідувачам Торговельного центру «АРАКС» (за текстом  - ТЦ «АРАКС» або ТЦ) перед входом в будівлю ТЦ необхідно ознайомитись з маршрутом слідування до найпростішого укриття, розташованого у підвальному приміщенні ТЦ «АРАКС», згідно розміщених на підлозі покажчиків руху. 

2. Особам, які перебувають з малолітніми дітьми, супроводжують людей похилого віку та маломобільних груп відвідувачів забороняється залишати на одинці зазначені категорії осіб.

3. Відвідувачам слід уважно слухати інформацію, яка транслюється через гучномовні пристрої ТЦ та діяти відповідно до її вимог.

4. У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» потрібно негайно, не створюючи при цьому  паніки і натовпу на окремих ділянках маршруту/виходу:

-     пройти у найпростіше укриття, розташоване у підвальному приміщенні ТЦ «АРАКС», за маршрутом згідно розміщених на підлозі покажчиків руху

 або

- покинути будівлю ТЦ та пройти до найближчого бомбосховища/укриття місцезнаходження, розташованого за межами території ТЦ «АРАКС», згідно схеми укриття, інформація щодо якого наявна біля входу у ТЦ.

5. При виборі напрямку руху обирати найкоротші, але менш завантажені шляхи евакуації, звергаючи увагу на рекомендації уповноваженого персоналу ТЦ.

6. При виході з будівлі ТЦ забороняється залишатися на прилеглій до ТЦ «Аракс» території.

23

0

187

Поділитися:

546

Рекомендуємо також

20.06.2024

Вдячність у знижках для наших захисників: створюйте затишок та комфорт у торговому центрі "Аракс" заощаджуючи

28.05.2024

Як вибрати ідеальні меблі для вітальні і не допустити помилок: поради щодо створення стильного та функціонального інтер'єру

14.05.2024

Вітальня 2024: Сучасні тренди та історична спадщина