10.09.2019

Открылся новый мебельный центр «Аракс»!

Открылся новый мебельный центр «Аракс»!

У передмісті Києва за адресою Дніпровському шосе, 25 км, с. Ходосівка, починає роботу другий меблевий центр «Аракс».

«Рішення про відкриття нового торгового центру і зростання мережі меблевих центрів« Аракс »- дуже зважене. Ми розширюємо свій бізнес і раді співпраці з новими брендами, які будуть представлені в меблевому центрі. «Аракс» створює сприятливі умови ведення бізнесу для орендарів і надає широкий вибір інтер'єрних рішень для гостей. Новий меблевий центр ми будували кілька років, для нас будівлю стало важливим проєктом і предметом для гордості. Сподіваємося, що архітектура будівлі з його внутрішнім оздобленням з часом впишеться в загальну середу міської архітектури і займе своє заслужене місце»,


- коментує відкриття нового меблевого центру« Аракс »Гаруша Антонян, один з акціонерів групи компаній «Аракс».


Самобутню будівлю нового торгового центру є значущим архітектурним рішенням для Києва та області. В основі архітектурних рішень - вірменський класицизм в поєднанні з модерністськими формами, що підкреслює своєрідність торгового центру. Фасад облицьований травертиновими плитами, здобутими з кар'єрів легендарної Араратській долині. Біля головного входу розташовані статуї сторожових левів, які символізують право власності та влада над швидкоплинністю часу.

Загальна площа нового торгового центру складає 15 000 кв. м. На трьох поверхах ТЦ «Аракс» представлені магазини, де можна придбати товари для будинку: меблі, кухні, освітлення, покриття для підлоги, текстиль, елементи декору та інші. Розташування нового меблевого центру зручно, як для жителів Печерського району, Подолу, Лівого берега, так і найближчих населених пунктів: Конча-Заспи, Ходосівки та інших.

11

0

106

Поділитися:

457

Рекомендуємо також

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком❤️

31.12.2022

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком❤️

Вітаємо зі світлим святом – католицьким Різдвом

24.12.2022

Вітаємо зі світлим святом – католицьким Різдвом

Резеденція Санта Клауса

23.12.2022

Резеденція Санта Клауса