06.10.2021

Мережа ТЦ «Аракс» - партнер презентації книги INTERIOR DESIGN in Ukraine

Мережа ТЦ «Аракс» - партнер презентації книги INTERIOR DESIGN in Ukraine

«Ваш будинок повинен розповідати про те, хто ви є, і зберігати те, що ви любите» - Nate Berkus

28 жовтня в Києві відбудеться презентація нової книги «INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2 / Дизайн інтер’єру в Україні. Інтер’єрні рішення в житлових приміщеннях». Мережа меблевих центрів «Аракс» виступає партнером заходу, оскільки вже більше 10 років ТЦ «Аракс» є улюбленим місцем покупок для дому та інтер'єру для всіх киян та дизайнерів. 

Книга «INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2», автором якої є Люсія Бондар, стане першою повноцінною книгою про дизайн інтер’єру в житлових приміщеннях в Україні видавництва CP PUBLISHING. На її сторінках висвітлюється понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших інтер’єрів, створених українськими дизайнерами й архітекторами протягом останніх п’яти років. А партнер презентації - мережа меблевих центрів «Аракс» втілює в життя мріі про ідеальну оселю, починаючи від вибору дизайнера та потрібних послуг до завершуючих штрихів декору для створення максимального затишку в житлі. 

 

 

23

0

187

Поділитися:

768

Рекомендуємо також

20.06.2024

Вдячність у знижках для наших захисників: створюйте затишок та комфорт у торговому центрі "Аракс" заощаджуючи

28.05.2024

Як вибрати ідеальні меблі для вітальні і не допустити помилок: поради щодо створення стильного та функціонального інтер'єру

14.05.2024

Вітальня 2024: Сучасні тренди та історична спадщина