Діє до 31.12.2024
Забезпечте собі та своїй родині чисту та смачну воду з фільтрами зворотного осмосу Ecosoft лінійки преміум PURE!

Назва акції

Забезпечте собі та своїй родині чисту та смачну воду з фільтрами зворотного осмосу Ecosoft лінійки преміум PURE! від Ecosoft, Центр чистої води

До завершення акції залишилось:

Спонсор акції:

Поділитися:

Опис акції:

Забезпечте собі та своїй родині чисту та смачну воду з фільтрами зворотного осмосу Ecosoft лінійки преміум PURE! На моделі Ecosoft PURE Aquacalcium Mint, PURE Balance, PURE Alkafuse діє найвигідніша пропозиція – одразу сплачуєте послуги монтажу та першого сервісного обслуговування та отримуєте безкоштовно комплект картриджів Ecosoft P’URE “6 місяців”. У вартість входить: фільтр зворотного осмосу + монтаж + сервісне обслуговування + Подарунок: безкоштовно комплект картриджів Ecosoft P’URE Balance/Aquacalcium Mint/Alkafuse “6 міс”. Економія складає від 2677 грн! Пропонуємо всі турботи за фільтр довірити Укр Аква: ви сплачуєте одразу за фільтр з картриджами в комплекті, послугу з монтажу та за перше сервісне обслуговування через 6 місяців. Звичайно, ми нагадаємо про регламентний час заміни картриджів через пів року, які подаруємо під час сервісного обслуговування нашими сервісними інженерами!

Правила участі в акції:

На моделі Ecosoft PURE Aquacalcium Mint, PURE Balance, PURE Alkafuse діє найвигідніша пропозиція – одразу сплачуєте послуги монтажу та першого сервісного обслуговування та отримуєте безкоштовно комплект картриджів Ecosoft P’URE “6 місяців”. У вартість входить: фільтр зворотного осмосу + монтаж + сервісне обслуговування + Подарунок: безкоштовно комплект картриджів Ecosoft P’URE Balance/Aquacalcium Mint/Alkafuse “6 міс”.