Драчевська Ірина Ігорівна

Статистика

0

0

0

Стилі:

Прованс, Неокласицизм, Англійський, Американський, Кантрі, Еклектика, Класичний, Ар-деко, Мінімалізм, Дизайн спальні

Мій шлях

Мене звати Ірина. Я дизайнер інтер'єрів з 19-ти річним досвідом. Люблю створювати затишні та стильні інтер'єри для своїх клієнтів. Штампування типових проектів задля швидкого заробітку - не для мене. Я віддаю перевагу індивідуальному підходу. Працюю у багатьох стилях, але більш за все полюбляю класичні направлення такі як: неокласика, прованс, ар-деко, кантрі, англійська, американська, французька класика. В пшонка-стайл не працюю. Віддаю перевагу більш стриманішим, стильним, і водночас затишним інтер'єрам. Вони довгі роки не втрачають своєї актуальності, а також являються гарною інвестицією для замовника, тому що продаються за привабливою ціною. Вартість моїх послуг: - дизайн-проект - 30-45 дол./кв.м. - авторський та технічний супровід - 20 дол./кв.м. - консультація, вибір матеріалів - 15-20 дол. (1-3 год.) Портфоліо моїх робіт - https://www.behance.net/irynadrachevska?fbclid=IwAR0a8tVjlTwrkSgjyjxoJU6WEX3o1VjbipgO6Ow1ap3U3bBRgCufLvZR-s8 Інстаграм -https://www.instagram.com/drachevska_design/ e-mail - ingida17@gmail.com tel. - 067 445 02 15 (viber, telegram, whats app)

Що я роблю?

Консультація та виїзд на об'єкт

Консультація та виїзд на об'єкт

Разовий виїзд на об'єкт, консультація, вибір матеріалів тощо. Вартість - 15-20 дол. ( 1-3 год.) При виїзді за межі міста окремо оплачуються транспортні витрати.

Дизайн-проект

Дизайн-проект

До складу дизайн проекту входить: - якісна 3д візуалізація, - повний пакет креслень. Окрім всієї необхідної інформації, для будівельників, в кресленнях вказані всі обрані декоративні матеріали, їх кількість, а також сантехнічні та освітлювальні прилади, двері, меблі, тощо, що значно спростовує вам задачу у виборі та замовленні матеріалів, і економить час, а інколи і береже нервову систему) Також при необхідності можу робити попередній кошторис. Це допомагає контролювати витрати, і розуміти чи вкладаєтесь ви у запланований заздалегідь бюджет. Вартість дизайн-проекту - 30-35 дол./кв.м

Презентація аналогу дизайн-проекту

Презентація аналогу дизайн-проекту

Для знайомства, а також для більш чіткого розуміння того, у якому обсязі ви отримаєте дизайн-проект (що до нього входить, тому що у різних дизайнерів та дизайн-студій різний обсяг та подача дизайн-проекту), я пропоную провести індивідуальну зустріч з презентацією однієї з моїх робіт. Якщо ми з вами знаходимось в різних містах, то презентацію-ознайомлення можна провести онлайн через зум чи гугл-міт. Це достатньо просто та зручно) Вартість - безкоштовно.

Авторський та технічний супровід

Авторський та технічний супровід

Пропоную свою роботу - "під ключ". Знімаю з вас весь головний біль пов'язаний з ремонтом. Працюю з перевіреними роками будівельними бригадами, які реалізовують проект у гідній якості, в адекватні терміни, та за різною ціною (250-650 дол./м.кв.). Економлю не тільки ваш час, а й гроші. На стадії авторського нагляду надаю всі можливі дизайнерські знижки. Таким чином ви економите достатньо суттєві суми, а ваш дизайн проект втілюється у життя більш професійно, без різноманітних "удосконалень". Вартість авторського та технічного супроводу - 20 дол./кв.м.

Зацікавили мої послуги?