Анна Ткачова - Terra Interior

Статистика

0

5

0

Стилі:

Французький, Скандинавський, Прованс, Морський, Модерн, Вінтаж, Вікторіанський, Арт нуво, Англійський, Американський, Еко, Контемпорарі, Кантрі, Японський, Класичний, Ар-деко, Лофт, Мінімалізм

Мій шлях

Вітаю! Мене звуть Анна Ткачова, я керівник та засновник студії Terra Interior. Наша невеличка студія була створена у 2012 році і за час нашого існування ми встигли зробити дуже багато: реалізували десятки проектів, тричі стали фіналістами престижної Міжнародної премії INTERIUM, відвідали величезну кількість тематичних виставок та з'явилися на сторінках профільних видань. А ще цього року Європейська економічна палата підтвердила, що наші послуги у сфері створення планувальних рішень відповідають європейським стандартам якості! На досягнутому ми зупинятися не збираємося, тому що шалено любимо процес творчого пошуку нових концепцій та способів зробити будь-який інтер'єр особливим та неповторним відображенням внутрішнього «Я» його власника, а не просто набором розставлених меблів. Ми не боїмося експериментів і працюємо в будь-якому стилі, від функціонального мінімалізму до традиційної класики, втілюючи у життя всі ваші побажання, почуття та емоції. Ми завжди відкриті для спілкування, готові до виїзду на об'єкт як у Києві, так і за його межами, і будемо раді стати частиною захоплюючого творчого процесу створення вашого інтер'єру. Читайте більше про нас на нашому сайті www.terra-interior.com.ua

Мої ідеї інтер'єру

Зараз на сайті ще 5 моїх ідей

Що я роблю?

Створення дизайн-проекту

Створення дизайн-проекту

До складу дизайн-проекту входить повний комплект документації, необхідний будівельникам для реалізації вашого майбутнього інтер'єру, а також фотореалістичні зображення. Це повністю позбавляє вас необхідності пояснювати будівельникам «на пальцях», що ви хочете, і як це має виглядати. Крім того, ще до початку робіт ви зможете побачити кінцевий результат, оцінити, як поєднуються кольори і матеріали, і зрозуміти, наскільки комфортно ви почуватиметеся в такому інтер'єрі. (читайте докладніше на нашому сайті www.terra-interior.com.ua)

Авторський нагляд

Авторський нагляд

Це контроль дизайнера за відповідністю виконання будівельних та ремонтних робіт дизайн-проекту. Основне завдання спеціаліста – простежити, щоб усі рішення були виконані належним чином, щоб естетична частина та сама концепція не були порушені і ви отримали саме те, на що сподівалися під час розробки ідеї вашого інтер’єру. (читайте докладніше на нашому сайті www.terra-interior.com.ua)

Комплектація об'єкту

Комплектація об'єкту

Комплектація об'єкта включає в себе пошук матеріалів і меблів, відповідних дизайн-проекту, закупівлю, переговори з магазинами і прийом товару на об'єкті. Вам залишиться тільки завіряти ключові рішення, наприклад, затверджувати фінальний бюджет, кращу форму оплати тощо, заощадивши таким чином багато часу і сил.

Мої досягнення

Зацікавили мої послуги?