Сапурко Тетяна \ NUT SHELL

Статистика

0

0

0

Стилі:

Біоніка, Mid-сentury modern, Футуризм, Функціоналізм, Фінський, Средземноморський, Скандинавський, Рустік, Російський, Прованс, Неокласицизм, Морський, Модерн, Китайський, Індустріальний, Індійський, Деконструктивізм, Бохо, Баухауз, Англійський, Американський, Фьюжн, Еко, Контемпорарі, Конструктивізм, Кантрі, Еклектика, Японський, Єгипетський, Східний, Етнічний, Класицизм, Класичний, Грецький, Хай-тек, Постмодернізм, Модернізм, Ар-деко, Лофт, Мінімалізм, Проектування зони відпочинку, Дизайн спальні

Мій шлях

Сапурко Тетяна - засновник компанії NUT SHELL, магістр архітектури будівель і споруд, лауреат міжнародних конкурсів архітектури, переможець європейських грантових програм, учасник форумів інновацій, автор статей з енергоефективності. «Мій 10 річний досвід дозволяє надати якісну, професійну допомогу у всіх напрямках архітектури та дизайну. Я налаштована на ефективну і творчу співпрацю, заснованих на принципах збереження здорового навколишнього середовища і підтримки інновацій в питаннях облаштування житлових і комерційних об'єктів нерухомості» «NUT SHELL» - це креативна студія, що дозволяє облаштувати будь-який потенційний простір. Ми корисні людям, починаючи з капітального ремонту квартири, закінчуючи будівництвом приватних котеджів і комерційних об'єктів. Архітектурна майстерня «NUT SHELL» - це майстерня дизайну і архітектурне бюро, яке допоможе швидко, якісно, ​​без зайвої суєти організувати «своє» індивідуальне архітектурне простір і зробити інтер'єр затишним, ергономічним і авторським, в повній мірі виконуючи поставлене завдання. У своїй роботі ми поєднуємо комфорт та енергоефективність, а також ми розвиваємо напрямки кліматизації і енергозберігаючих технологій.

Що я роблю?

Дизайн проект візуальний

Дизайн проект візуальний

Розробка повного пакету візуальної частини з опрацюванням колірних рішень, текстур і потенційної стилістики меблів, відповідно до сучасних тенденцій і технологій.

Дизайн проект технічний

Дизайн проект технічний

Розробка повного інженерно - технічного пакета всіх креслень для подальшої реалізації і читання будівельниками. Включає всі розділи (варіанти розміщення меблів, ергономіка, сантехніка, електрика, плани: монтажу, демонтажу, підлоги, стелі і розгортки стін)

Зацікавили мої послуги?