Vizdome Space

Статистика

1

5

0

Стилі:

Біоніка, Футуризм, Функціоналізм, Деконструктивізм, Гранж, Бруталізм, Бохо, Баухауз, Американський, Поп-арт, Фьюжн, Контемпорарі, Конструктивізм, Кантрі, Аванград, Хай-тек, Постмодернізм, Модернізм, Ар-деко, Лофт, Мінімалізм, Проектування зони відпочинку, Дизайн спальні

Мій шлях

Vizdome Space — це команда професіоналів, що мають досвід у проектуванні житлової та комерційної нерухомості, є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Мої ідеї інтер'єру

Зараз на сайті ще 5 моїх ідей

Що я роблю?

Архітектурне проектування та дизайн інтер'єру

Архітектурне проектування та дизайн інтер'єру

Архітектурне проектування. Здійснюється в дві стадії: створення ескізу намірів для будівельного паспорту (вартість – 10 $/м²) та створення робочого проекту для будівництва (15 $/м²). Дизайн інтер’єру. Вартість від 10 до 20 $/м² в залежності від обраного пакету креслень. Додатково: візуалізація (від 3 до 6 $/м²), авторський нагляд та комплектація (ціна погоджується індивідуально). Докладніше на сайті: https://www.vizdome.space/kak-my-rabotaem/ Для замовлення послуг та отримання консультацій заповнюйте заявку на сайті, телефонуйте за номером +38 (066) 1625-142 або пишіть у будь-якому із месенджерів. Ми працюємо по всій Україні.

Зацікавили мої послуги?