Що краще – свій інтернет-магазин чи маркетплейс?

02.11.2021

Що краще – свій інтернет-магазин чи маркетплейс?

11

0

101

Поділитися:

294

Інтернет шопінг став необхідною складовою для успішного продажу будь-яких товарів. Практично всі зіткнулися з реальністю, яка поставила традиційну торгівлю перед необхідністю представити свою продукцію не лише на фірмових сайтах, а й у рамках спеціалізованих платформ електронної комерції – онлайн-майданчиків торгових центрів. 

Такі маркетплейси вже завоювали популярність серед споживачів у всьому світі та демонструють постійне зростання продажів. В рамках цієї тенденції компанія «Аракс» створила маркетплейс Araks.ua для своїх торгових центрів меблів та інтер'єру, що допомагає реалізувати товари магазинів, представлених у меблевих центрах компанії.

В Україні поки що не всі виробники та власники offline точок, які мають власні сайти, впевнені у необхідності розміщення своїх товарів на маркетплейсах ТЦ. Пов'язано це з тим, що вони нехтують головною перевагою маркетплейсу для продавців, що полягає в тому, що він приваблює великий потік потенційних покупців і є найзручнішим інструментом продажу. Адже саме тут, в одному місці, споживач може знайти і купити все, що потрібно, при цьому заощаджуючи час, якого з кожним днем ​​дедалі менше. 

Судіть самі, власний сайт окремого магазину – це вітрина однієї точки, тоді як маркетплейс – це весь торговий центр із безліччю вітрин. 
Крім того, «Аракс» – це відоме ім'я, яке покупці вже знають. У той час, як для свого інтернет-магазину, рітейлеру потрібно буде витратити великі рекламні бюджети, щоб залучити трафік необхідної цільової аудиторії.

Крім цього, для створення, наповнення та просування власного онлайн-магазину необхідна команда фахівців: професійні веб-розробники, дизайнери, інтернет-маркетологи та багато інших фахівців. Адже мало мати сайт, необхідно щоб на вас працювали експерти, які добре знаються на всіх інструментах маркетингу в мережі: від налаштування реклами, до SEO та SMM. А маркет-плейс Araks.ua, завдяки правильно налаштованим параметрам SEO, а також масштабним рекламним кампаніям ТЦ «Аракс», вже має знання та довіру серед аудиторії, що автоматично поширюються на продавців майданчика.

Якщо говорити загалом, обидва формати мають право на життя. По суті, і свій інтернет-магазин, і торговий майданчик — це два самостійні канали продажу. Власний інтернет магазин – це окремий бренд та візитна картка продавця. А маркет-плейс Araks.ua – це доступ до великої аудиторії, нових покупців, розширення продажів та готові інструменти. Тому розміщення на маркетплейсі найвигідніше рішення.

Рекомендуємо також

ПАМ’ЯТКА щодо дій відвідувачів ТЦ «АРАКС»  при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»

10.09.2022

ПАМ’ЯТКА щодо дій відвідувачів ТЦ «АРАКС»  при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»

ТЦ Аракс з 2.07.2022 працюють за зміненим графіком

01.07.2022

ТЦ Аракс з 2.07.2022 працюють за зміненим графіком

В період повітряної тривоги торгівельні центри Аракс зачиняються

30.06.2022

В період повітряної тривоги торгівельні центри Аракс зачиняються