22.06.2023

Як обрати меблі в дитячу кімнату: спокійні батьки, задоволені діти.

Як обрати меблі в дитячу кімнату: спокійні батьки, задоволені діти.

Вибір правильних меблів для дитячої кімнати є важливим завданням для батьків і потребує уваги та часу та часто супроводжується страхом обрати щось не те (неякісне, небезпечне, незручне тощо). Тож даємо кілька порад, які допоможуть вам зорієнтуватися у безмежному просторі меблів.

Звичайно, на першому місці - безпека. Переконайтеся, що меблі не мають гострих кутів або виступів, які можуть призвести до травм. Крім того, перевірте, чи меблі стійкі та не перекидаються, особливо якщо ваша дитина любить підніматися на все, що можна. Зверніть увагу і на якість матеріалів, які використовує виробник. Нічого не повинно завдати шкідливого впливу на здоров'я дитини.

Враховуйте розмір меблів. Меблі повинні бути пропорційні розміру кімнати та не займати занадто багато місця. Не забувайте, що в кімнаті повинно бути достатньо місця для гри та руху. Не забувайте про функціональність. Наприклад, ліжко може мати вбудовані полички або ящики для зберігання речей. Стіл може мати додаткові тумби або надставки для книг чи іграшок тощо. Не поспішайте, обережно вивчайте всі параметри меблів і вибирайте ті, які відповідають усім вимогам. Таким чином, ви зможете створити комфортне і безпечне середовище для вашої дитини.

Окремо поговоримо підбір дизайну для дитячої кімнати - це завдання, яке може викликати неабиякі головні болі. Що ж робити батькам, щоб дитина любила свою кімнату і була щасливою?

  1. Спитайте дитину, що вона хоче. Це може здатися очевидним, але дуже часто батьки не питають своїх дітей, що вони хочуть у своїй кімнаті. Можливо, ваша дитина мріє про кімнату у стилі будівельника, футболіста чи маленької принцеси? Попитайте, і ви можете бути здивовані.
  2. Граємо з кольором. Кольори можуть змінювати настрій, тому варто звернути на них увагу. Наприклад, якщо ви хочете зробити кімнату спокійною, використовуйте блакитний або зелений кольори. Якщо ви хочете зробити кімнату яскравою, використовуйте рожевий або жовтий кольори. Додавайте декор. Декор може зробити кімнату більш цікавою. Нехай з'являться подушки, пледи та килимки, щоб зробити кімнату більш затишною. Також можна додати на стіну картинки, фотографії та постери з улюблених мультфільмів.
  3. І не бійтеся змін. Діти зростають дуже швидко і їхні смаки можуть змінюватися так само швидко. Тому не бійтеся змінювати дизайн кімнати, коли ваша дитина вже не хоче казкової тематики, а вимагає шафу з гравіюванням автомобіля чи вишуканого мережива. Це завдання, яке може бути веселим та творчим. Експериментуйте, питайте дитину, додавайте декор та змінюйте дизайн, коли це потрібно. І згадайте, що найважливіше - це створити комфортне та безпечне середовище для вашої дитини, де вона буде любити проводити час і з гордістю показуватиме свою нову кімнату своїм друзям.

Завітайте до нашого салону Meblik в “ТЦ Аракс” і ми з радістю поділимось нашими ідеями дизайну дитячої кімнати. Маємо цікавий великий простір для вашого натхнення та дитячих мрій і доведемо, що вибір дитячої - це легко і цікаво.

 

Поділитися:

1682